ads

Radiology Master (tomografi) 1.0.3 For Android APK Download

Description of Radiology Master (tomografi) 1.0.3 For Android APK Download

Radiology Master (CT) Radyolojik uygulama sırasında Tekniker/Teknisyen ve Radyoloji Asistanları için kolay erişilebilir bir kaynak,öğrenim sırasında ise öğrenciler için bir eğitim platformu olarak hazırlanmıştır.

Yabancı dillerde dahi benzer bir örneği olmayan bu uygulama Türkçe olarak hazırlanmış ve çekim sırasında Radyoloji Teknikerlerine aşamalı, kolay anlaşılır adımlardan oluşan çekim teknikleri sunmaktadır.

Bu uygulama örnek kesitsel görüntüler ile interaktif,pratik bir kılavuz işlevi görür.


Çekim Teknikleri bölümü; Kılavuz Resimler , Grafiksel Planlama Örnekleri , Endikasyonlar, Hasta Hazırlık Aşamaları , Pratik Eğitim Sözlüğü ve Kesitsel Görüntüler ile desteklenerek anlaşılır ve pratik olması amaçlanmıştır.

Radiology Master (BT) içeriğine ait çekim protokolleri dünya standartlarında güncel tekniklerden oluşur,alanında yenilikleri takip eder ve devamlı olarak güncellenerek size sıradan bir kitaptan fazlasını sunar.

''Bu mobil uygulamanın öğrencilerin ve tüm radyoloji teknikerlerinin olduğu kadar, radyoloji asistanlarının da BT çekim protokollerine kolay ulaşabilmesine olanak vermesi yanında doğru ve güvenilir bir kaynak olarak fayda sağlayacağını düşünüyorum.
Bu çalışmanın, radyolojik görüntüleme yöntemlerinin çok yaygın olduğu günümüz klinik pratiğinde, teknikerlerin belirli bir çekim standardını yakalaması ve radyologların da en optimal şartlarda değerlendirme yapmasına katkı sağlayacağına inanıyorum. Bu uygulamanın hazırlanmasında emeği geçen herkese meslek hayatında başarı dileklerimi sunar ve uygulamanın diğer radyoloji modalitelerini içerecek şekilde genişletilmesini tavsiye ederim.''

Prof.Dr. Şükrü Mehmet ERTÜRK - TMRD Kongre Başkanı


Additional Information

App Name Version Rating Size
Radiology Master (Tomografi) 1.0.3 84
Requirement Updated Installs Developer
4.0.3 and up June 29, 2019 5,000+ Ammar Ayd?n


Download APK File ()