NimiTV 2.8.197.175

Nimitv 2.8.197.175 For Android APK Download

About this app:

NimiTV permban mbi 1000+ Kanale, 100+ Kanale Shqip, 100+ Kanale Turke, 100+ Kanale Gjermane dhe Austriake,
100+ nga Ballkani si dhe kanale n gjuhen italianne, spanjolle, greke etj. NimiTV ju ofron programe t shumta, t pavarura nga kompanit tradicionalte t kabllos apo satelit. Qllimi i jon sht q audienca e NimiTV t ket nj eksperienc superiore sepse prfshihen programe dhe mundsi pr t gjith familjn.

App Information

Version Rating APP Vote Size
2.8.197.175 3.5 855 -
Requirement Updated Installs Developer
5.0 and up March 26, 2021 100,000+ NimiTV
High Speed Download