MerrJep Shqipëri 10.0.0.4115

Merrjep Shqipëri 10.0.0.4115 For Android APK Download

About this app:

Merrjep.al sht APLIKACION FALAS pr blerje dhe shitje n www.merrjep.al vendi m i madh pr tregti n Shqipri me mbi 720.000 njoftime nga kategorit n vijim: Automjete, Vendbanime, Elektronik, Shtpi dhe Familje, Sport dhe Rekreacion, Biznes dhe Pun, dhe shum t tjera. Vetm me disa hapa, gjeni marveshje t shklqyer dhe komunikoni drejtprdrejt me shitsin.Krkoni njoftime me lokacion, kategori, lloj t njoftimit ose me dat. Ruani krkimet me interes, si dhe njoftimet q ju plqejn dhe ndani me miqt! Keni produk t q nuk ju nevojitet? Ofroni ndonj shrbim ose pun? Njoftoni dhe shisni leht dhe shpejt vetm n tre hapa: Bni disa fotografi, vendosni mimin, prshkruani at q e shisni dhe filloni t fitoni sot! Opcionet t cilat i ofron Merrjep.al aplikacioni: - Krijoni llogari ose kyuni - Postoni nj njoftim t ri ose ndyshoni njoftimin ekzistues- Krkoni me lokacion, kategori, lloj t njoftimit, njoftues, dat dhe mim- Ruani krkimin ose njoftimin duke klikuar zemrn sipr mbi listn me njoftime nga krkimi i duhur, ose mbi fotografin e njoftimit.- Shikoni ofertn e shitoreve- Kominikoni prmes thirjes, sms ose emailBashkohuni mijra prdoruesve t merrjep.al - blini me mime t volitshme dhe fitoni t holla nga produktet q nuk ju duhen!Shkarkoni aplikacionin MerrJep.al falas dhe filloni me blerje ose shitje SOT! Thjesht. Leht. FalasDshironi t dini m shum pr ne?https://www.merrjep.alPr do pyetje rreth njoftimeve dhe mnyra e shitjes/blerjes: support@merrjep.al +355 44 537 787 Shkarkoni aplikacionet e tjera:MerrJep Kosov - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.merrjepMojTrg Srbija - https://play.google.com/store/apps/details?id=rs.mojtrg MojTrg Crna Gora - https://play.google.com/store/apps/details?id=me.mojtrg Pazar3 Macedonia - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pazar3 Na ndiqni!https://www.facebook.com/MerrJep.al/ https://twitter.com/merrjepal https://www.instagram.com/merrjepal/https://www.linkedin.com/company/merrjep-al ...
Read more

App Information

Version Rating APP Vote Size
10.0.0.4115 0 0 -
Requirement Updated Installs Developer
4.2 2021-07-11 149755 MerrJep
High Speed Download